SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Elio Laze shpërthen ndaj Ramës. Tempullin e Demokracisë e ktheve ti o i paaftë.Ti dhe Prenga. Ti dhe Frroku. Ti dhe Ndoka. Ti dhe Ndocaj. Ti dhe Elvisi. Ti me Termetin.

Një ndër eksponentet e LSI-së, ka reaguar ashper sot pas fjales se Rames se mbajtur ne Kuvend ku ky i fundit akuzonte kreun e tij, Ilir Meta, per qesharak dhe se do hynte ne  histori si kryetar qe nuk mbajti kurre rregull. I menjehrshem ka qene dhe reagimi i nje prej antareve me aktiv te LSI.

Ja statusi i plote i Elio Laze-s ne profilin e tij ne facebook:

Tempullin e Demokracise e ktheve ti o i paafte ne qesharak. Ti dhe Prenga. Ti dhe Frroku. Ti dhe Ndoka. Ti dhe Ndocaj. Ti dhe Elvisi. Ti me Termetin. Ti me Sajmirin tend. Ti dhe korrupsioni qe e fute ne cdo qelize te ketij shteti. Ti dhe droga qe u mboll ne cdo cep te Shqiperise nga te besuarit e tu. Ti e ktheve jo vetem Parlamentin ne qesharak per sa thashe me siper, por ti ktheve edhe qeverine ne qesharake. Ti me Beqen tend. Ti dhe Lindita jote. Ti dhe Gjiknuri jot. Ti ktheve ne qesharak edhe pushtetin vendor. Ti dhe Gjushi jot. Ti dhe lali jot. Prandaj o qesharak kryeminister. Bej detyren e fundit dhe largohu. Largohu per te vetmen arsye. Te mbash te parin dhe te fundit premtim. Te Rilindesh kete vend. Largohu o qesharak- perfundon Laze.

 Fotografia e Elio Laze
Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?