SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Djali i Nar Kokës ironizon Braçen: Sorry Erion, deputeti i lagunës

Ron Koka, djali i Nar Kokës, vëllait të ministrit Lefter Koka, i është përgjigjur deputetit të PS Erjon Braçe pas statusit ironizues të tij për humbjen e Armand Dukës për një vend në Komunitetin Ekzekutiv të UEFA.

Në një status në Facebook, Ron Koka ironizon Erjon Braçen përmes një krahasimi mes tij dhe Presidentit të UEFA Armand Duka.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?