SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Tiranë, të djathtët marrin vendim të bojkotojnë Këshillin Bashkiak

Të djathtët në Këshillin Bashkiak të Tiranës kanë marrë vendim sot për të bojkotuar mbledhjen e caktuar për sot  dhe për t’iu bashkuar kauzës së opozitës në protestën përpara kryeministrisë.

Leonard Olli, kreu i këshilltarëve të djathtë deklaroi se vendimi është marrë nga të gjitha këshilltarët e opozitës. Sipas tij, ata nuk mund të bëhen pjesë e një farse.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?