Vrasje në qendër të qytetit të Durrësit.

Aktualitet

 

Një vrasje ka ndodhur pranë Muzeut të Dëshmorëve, pak minuta më parë në qendër të qytetit të Durrësit.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie, ende nuk dihen rrethanat dhe kush është viktima.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *