SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Show që po shkatërron familjet. Big Brother, banori kap gruan në krevat me Danjelin

Gjithnje e me shume po lind dhe behet e nevojshme qe show te ketij karakteri te nderptiten ose te rishikohen normat ne te cilat zhvillohet. Eshte e papranueshme ajo qe shperndan tek populli ky palo show qe me shume ka sens degjenerimi se sa edukimi.

-Personi me emrin Lupçe qe  ka hyrë në Big Brother me bashkëshorten e tij Keterinën, gjatë ditës së sotme është bërë xheloz. Fillesa e sherrit është Danieli,  nga Tropoja në këtë edicion të 9 të Big Brother Albania.

Lupçe nuk është ndjerë mirë kur ka parë në të njëjtin krevat me Danielin, gruan e tij, Katerinën.

“Pse nuk del jashtë?”, i thotë ai asaj.

“Nuk dua! Aty ku e ndjej veten mirë rri”, i përgjigjet ajo. Por Lupçe këmbëngul dhe i thotë të dalë jashtë.

Debati mes tyre duket se ka sikletosur Danjelin, që ngrihet nga krevati dhe largohet.

“Çfarë ke?”, e pyet sërish Lupçe, por ajo i thotë se nuk ka gjë.

Lupçe ka frikë se mos sjelljen e Katerinës e merr për dobësi Kei, që ai e thërret “Zysha”.

“Do bëj siç e di unë, jo siç më thonë të tjerë”, i përgjigjet ajo dhe Lupçe i jep kurajë duke i thënë se Kei është “zero” para saj.

Sherr në Big Brother, banori kap gruan në krevat me Danjelin

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?