SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Shërr ndërmjet Kaubojsit dhe Ditmir Bushatit në whatsapp. Ndocaj: Injorant/Ja sms-të

Këto janë SMS-të në Whatsapp mes ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati dhe deputetit “kaubojs” Eduart Ndocaj, të cilat janë publikuar në Facebook nga ky i fundit.

Sikurse mund t’i lexoni më poshtë, ministri Bushati kritikon deputetin Ndocaj për fjalimin që mbajti në Parlament ditën e enjte.

Teksa i kërkon të fshije numrin e tij nga telefoni, Ndocaj i kthehet duke e sharë “injorant” dhe i kërkon të japë dorëheqjen.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?