SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama vizitë në Malin e Zi, takon kryeministrin malazez

Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Malit të Zi.

Rama i shoqëruar edhe nga ministri Jashtëm Ditmir Bushati dhe deputeti Paulin Sterkaj, ka zhvilluar një takim zyrtar me homologun e tij malazez, Dushko Markoviç. Ka qenë ambasada malazeze ajo që ka postuar foto nga takimi mes dy liderëve

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?