SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Për majmunin që e përdori Endri Fuga dhe Mero Baze që të shpifte kundër meje.

Degjo ti Anri Bala.

Me ate Portalin tend qe e ke si cifte me pagese e me ate gazetarine tende prej majmuni, te fala njehere qe nuk te cova ne Gjykate.

Por me ju kellira qe doni te promovoheni vetem me gazetari meroiste duke u sherbyer pushteteve nuk duhet te kete as falje e as paqe.

Sot ke mare nje status timin dhe e ke bere lajm.

Deri ketu je ne te drejten tende.

Kur komenton mbi mua, tejkalon te drejten tende.
Sepse mua as kellira si ty e as si ata te portaleve qe ti permend se u drejtohem une, nuk me barazoni dot me ultesine tuaj morale dhe njerezore.

Ju jeni kellira qe jetoni si vrases me pagese… “Vrisni me pagese” me lajmet, komentet e shpifjet tuaja nen petkun e gazetarit, kedo qe eshte kundershtar i paguesit tuaj, e kedo tjeter qe eshte ne listeporosine e te papranuarve te sistemit.
Po une ju kam cuar ne djall edhe juve edhe ata te tjeret qe jane si ju kendej nga krahu im politik.

Jeni e njejta race servilash e sherbetoresh pushtetesh e rrogepaguesish qe thjesht keni ngjyren qe ju dallon…

Mua sa per dijenine tuaj, nuk me plas fare as per juve te meros e as per keta kendej pa sy….

Ju qofshi ju qe jeni… Rroga juaj varet nga sherbimet tuaja…

Rroga ime nuk varet fare as nga PD, as nga PS, as nga ndonje Parti tjeter….

Jam ne gjendje dhe i zoti te bej jeten time pavaresisht politikes, e pa me plasur fare per politikanet…

Kete nuk kuptoni dot ju vogelsirat e mendjetubat qe u sherbeni merove te majte e te djathte per nje cope buke a ledhatim nga shefi….

Une nuk kam pasur kurre shefa mbi koke e nuk me plas fare per askend…

Ndaj fiksojeni mire ne mendje:

1. Kam cuar ne djall gazetaret meroiste si puna jote qe thjesht jane djathtas…

2. Nuk jam larguar fare nga Cadra. Asnje sekonde. Te cosh ne djall te ligjte majtas e djathtas si puna juaj, nuk do te thote fare largim nga Cadra. Aspak. Jam ne Cader, aty do te jem. E nuk jam as per Lulzim Bashen e as per ndokend tjeter. Jam sepse e besoj. Jam sepse e kam zgjedhur dhe vendosur vete te jem aty.

3. Ata Gjyqin per ate shpifjen, nuk do tjua fal me. Do tju padis. Ose vertetoni ate shpifjen tuaj para Gjykates, ose do te paguani. Kaq.

Tung kellira.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?