SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Pedagogët në çadrën e protestës me Bashën/Video

Lulzim Basha ka pritur sot pedagogët në çadrën e protestës së opozitës para kryeministrisë dhe ka nisur bashkëbisedimin me ta.

“Meritokracia, në themel të Republikës së Re. Bashkëbisedim me pedagogë në Sheshin e Lirisë,” njofton Basha duke publikuar videon direkte të takimit, ku ai është duke dëgjuar së pari pikëpamjet e tyre.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/1459836614067515/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?