SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Xhesika Ndoj nuk duron më, ja çfarë thotë për Adelina Ismajlin

Deklaratat e divës së muzikës shqiptare Adelina Ismajli se showbizz-i shqiptar është kthyer në prostitucion ka nxitur reagimin e një sërë këngëtaresh që më shumë se për zërin, përmenden për format e tyre trupore.

Ndërsa e para që reagoi ishte Fjolla Morina, e prekur duket të jetë edhe Xhesika Ndoj, e cila ka publikuar një foto të Adelinës në rini, duke i kujtuar se ajo ka qënë “e para e kësaj rruge’.
“Kur kjo dilte vetëm e lidhur me rripa pantallonash dhe topless në 1997, pra i bie që t’i ke qënë nëna e kësaj rruge, e ke nisur t’i e para. Gjithsesi tani mbase je duke u bërë nënë dhe ke zënë mend”,- shkruan Xhesika.
Por, po të kontrollosh në profilin e saj në Instagram, nuk është fotografia dhe shkrimi ku i kundërpërgjigjet Adelinës. Se çfarë e ka bërë të ndryshoj mendjen, nuk e dimë.
/BW
1791535
xhesika-ndoj-ft-kallashi-shoqet-bitch_9304013-35170_1800x945
adelina
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?