SPRINT NEWS ALBANIA

Teknologji

Ju kanë heq nga lista e miqëve në facebook? Ja si ta mësoni se si

Në kohën kur gjithmonë e më shumë njerëz po përdorin rrjetin social, Facebook, lajmi se dikush të ka hequr nga lista e miqve është i dhimbshëm.

Në Angli një sherr i dhunshëm shpërtheu në një klub nate pasi dy femra u zunë sepse njëra e kishte hequr tjetrën nga lista e saj në FB.

Por si mund ta mësosh një gjë të tillë?

Bëhet fjalë për një aplikacion, të quajtur “Who Deleted Me”, “Kush më ka fshirë”.

Pasi e shkarkoni, sa herë që hyni në FB, apolikacioni kryen një kontroll të listës dhe u tregon se cilët miq ju mungojnë nga lista.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?