SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ilir Kulla: LSI forcë e parë në 4 qarqe, Ilir Meta do të bëhet kryeministër

Ilir Kulla tha në emisionin “Studio e Hapur” se Ilir Meta do të bëhet kryeministër pas zgjedhjeve t ardhshme parlamentare.

Sipas tij, LSI-ja do të dalë forcë e parë në katër qarqe të vendit dhe Meta do të kërkojë postin e kryeministrit, një gjë të tillë Rama do t’ia pranojë.

“Këtu do të jemi. Në katër qarqe LSI do të dalë forcë e parë. I pari është qarku i Gjirokastrës dhe Meta do të bëhet kryeministër”, tha Kulla.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?