SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Degjeneron me fjalor banal Big Brother. A është kjo shtëpia më e famshme e shqiptarëve?

Një fjalë Danjelit ndaj Fiorentinës ka ndezur debatin në shtëpinë e çifteve.

Fiorentina akuzon Danjelin se e ka ofenduar në banjë.

“Pyeta se kush i ka lënë këto (mbathjet) këtu pa larë? Më the: “po na tregon sesi lahen b*let?”, i thotë ajo Danjelit.

Olsi ndërhyn.

“Nëse ai mashkull të ka përmendur dy fjalën b*le, i bie që ai nuk ka b*le vetë”, thotë Olsi.

Fiorentina kërkon mbështetjen e Katerinës, që thotë se e ka dëgjuar edhe ajo kur e ka thënë Danjeli këtë fjalë.

Vetë Danjeli e mohoi. Ai thotë se nuk e ka përmendur fjalën b*le, por thjesht i ka treguar që ka mbathje të zeza dhe që nuk ishin të tijat ato të palarat.

“Nuk e bëj unë atë gjë me asnjë njeri në botë. Nëse flet diçka me 100 siguri, sepse unë nuk e them kurrë në atë lloj mënyre”, i thotë ai.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?