SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Basha ka bërë publike një video ku ka renditur të gjitha gënjeshtrat e Edi Ramës. Kush gënjen?/Video

Kryedemokrati Lulzim Basha ka vendosur që të sfidojë kryeministrin dhe kreun e PS-së, Edi Rama. Basha ka bërë publike një video ku ka renditur të gjitha gënjeshtrat e Edi Ramës.

Kreu i PD-së ka marrë deklaratën e Ramës në lidhje me krimin dhe kriminelët dhe ka renditur raportet e dy institucioneve të rëndësishme si, Departamenti Amerikan i Shtetit dhe Europoli.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/1457426780975165/

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?