SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Gramoz Ruçi: Me ose pa LSI-në PS do jetë fituese e zgjedhjeve të 18 qershorit.

Kreu i grupit parlamentar te PS-se, Gramoz Ruci ka deklaruar sot se partia e tij eshte e gatshme per te hyre ne zgjedhjet e 18 qershorit.

Ai deklaroi se me ose pa LSI ne do te hyjme ne zgjedhje dhe do jemi fitues. Nuk dihet ne eshte ky nje presion qe PS i ben Metes kur edhe afateve per perzgjedhjen e koalicioneve po i vjen fundi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?