Basha kthehet nga Amerika dhe do i bashkohet çadrës sot në orën 18:00.

Aktualitet

Sot pritet qe lideri demokrat Basha kthehet nga Amerika dhe do pershendesi protestuesit tek çadra e lirise.

Basha do njohi protestuesit me viziten e tij ne SHBA si dhe do beje te ditur rezultatet e arritura te kesaj vizite. Ne SHBA kryetari demokrat eshte takuar me shume figura te njohur te partise Republikane, kongresmene si dhe me staf te administrates se Trump-it.

sprint.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *