SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kapen sms që i dërgoheshin Blushit gjatë seancës së djeshme. Ja kush ia dërgonte.

Gjatë seancës së djeshme parlamentare të tensionuar me sharje dhe akuza të forta mes deputetit Ben Blushi dhe kryeministrit e më pas edhe ministrave, kreu i LIBRA është fotografuar teksa shkëmben mesazhe në celularin e tij.

Një prej tyre, publikuar nga Tiranapost.al është komunikimi me analistin Andi Bejtja.

Kamerat e Kuvendit kanë fiksuar edhe një tjetër komunikim të tijin me një të njohur apo fans të deputetit.

Mesazhet

Andi Bejtja: E gjithë kjo sot tregon që je rrit sondazhe

Mos e rruj

Organizim

Ben Blushi: Unë i kam bo mut e ndoqe?

Andi Bejtja: Po po te gjithen

Ben Blushi: Si tu duk?

***

X: Je i madhe ti i duhesh Shqipris, tin a bane te shohim televizor p biba mamuras

Ben Blushi: Pjeteter dhe te fala!

X: Skenderbe je je i madhe

Gazetari i njohur sms Blushit në Kuvend: "Mos e rr... E bëra m... Ramën" (Fotot)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?