SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Irid Oska: Nëse Shqipëria fiton sot, do të zhvishem komplet

Edhe pse nuk do të jetë në stadium, Irid Oska, e dashura e futbollistit të Torinos, Akuahka bërë një premtim të veçantë dhe provokues e ndërsa për “Sport Ekspres” ajo thotë: “Për fat të keq nuk do të jem në shkallët e stadiumit për të ndjekur takimin pasi më duhet të jem në Belgjikë për një set fotografik. Besoj se ne do ta fitojmë këtë takim dhe shoqet e mia italiane do më paguajnë kafet dhe diçka më shumë. Nëse Shqipëria fiton sot, unë do të zhvishem komplet. Fundja vetëm pak pjesë kanë mbetur pa u parë…”, përfundoi bukuroshja seksi e tifozerisë kuqezi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?