SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Strazimiri: MOS! Në paçi Zot, MOS!

MOS! Në paçi Zot, MOS!
E BËN dhe madje QAN prapë…me regji!
E bën sepse paftyrësia e këtyre nuk ka kufi!
E bën me të njëjtën paftyrësi me të cilën Edvini, i biri i Kristaqit deklaroi në Rrmaj se kishte hapur meshën e parë…
E bën me të njëjtën paftyrësi kriminale me të cilën Fatmir Xhafa mohon të ketë qenë torturues me rrogë…me firmë në bordero’…
E bën me të njëjtën fëlliqësi me të cilën mjerot përbaltin viktimat që e akuzojnë, me zë dhe figurë…
E bën me të njëjtën paftyrësi perverse me të cilën Diana Çuli mohon vrasjen e Blloshmit e të Lekës…
E bën me të njëjtën paftyrësi çnjerëzore, me të cilën emërtojnë shkollën “At Zef Pllumi” dhe rrugën që të çon tek ajo me emrin e krimineliit që e gozhdoi në kryq …”Ndreko Rino”
E bën këtë dhe shumë më tepër se kaq, publikisht, para syve tanë si rëndom në këtto 27 vjet…
E BËN dhe do përgjigje… nga “ne”… ka nja 27 vjet tashmë..
E BËN!!! S’ka nevojë për “prova” të tjera…lereni rehat Arditin!!!

 A do ta lejojë Erjon Veliaj një stol me emrin e Ardit Gjoklajt në Tiranë?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?