SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Policia bashkiake dhunon shitësit ambulant tek “Myslym Shyri”/Foto

Policia bashkiake ka nderhyre dhunshem paraditen e sotme ndaj shitesve ambulante qe tregtonin fruta perime dhe produkte te tjera, dua ua sekuestruar produktet dhe duke ua hedhur ato ne rruge.

Fotografia e Shpetim Qordja

Fotografia e Shpetim Qordja

Fotografia e Shpetim Qordja

Fotografia e Shpetim Qordja

Fotografia e Shpetim Qordja

Fotografia e Shpetim Qordja

Fotografia e Shpetim Qordja

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?