SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ilir Meta ka uruar besimtarët bektashinj në Kryegjyshatën Botërore në Tiranë.

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka uruar besimtarët bektashinj në Kryegjyshatën Botërore në Tiranë.

Meta tha se “jemi së bashku për një të nesërme më të mirë për veten, familjet dhe miqtë. Dita e sotshme është festa tradicioanle e së djeshmes që vjen si triumf  i së nesërmes.

Është një ditë e jashtëzakonshme që afron mundësi për reflektim, për nevojën e jashtëzakonshme që ne kemi për më shumë qetësi e dashuri, besim e forcë në progresin e çdo dite që vjen.”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?