SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ambasadori Donald Lu takohet me Berishën

Ambasadori Donald Lu, gjatë mesditës së sotme është drejtuar për në zyrën e ish-kryeministrit Berisha.

Takimi ka nisur që prej orës 12:00 dhe të dy palët po bisedojnë në zyrën e Berishës.

Mësohet se në fokus të këtij takimi i cili ka mbi një orë që po zhvillohet është ajo e situatës politike dhe protestës së Partisë Demokratike.

Pak ditë më parë, ambasadori i SHBA-së, Donald Lu, ka zhvilluar edhe një takim me kreun e PD-së, Lulzim Basha, ku është diskutuar për situatën politike dhe reformën në drejtës

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?