Aktualitet

Lulzim Basha një tjetër takim me ambasadorët e BE-së

Lulzim Basha është duke zhvilluar një tjetër takim me ambasadorët e BE-së të akredituar në Tiranë. Burime nga selia blu thanë se Basha është takuar me ambasadorët tekj “Piaca”.

Mësohet se në këtë drekë pune temë kryesoret e bisedës është protesta e opozitës dhe kauza e zgjedhjeve të lira.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?