Aktualitet

Ish Armela e”Shijak tv”, ironizon Arian Çanin për ikjen. Shyqyr

Deklarata e Arian Çanit pak ditë më parë se do të largohet nga vendi për shkak se nuk e sheh Shqipërinë si një vend të sigurtë ku mund të rrisë fëmijët e tij, u pasua nga reagime të shumë personazheve të tjerë. Rreth kësaj çështje është shprehur së fundi dhe Armela Krasniqi, dikur zëdhënëse e PS-së por tashmë prej 2013-ës, krahu i djathtë i Ramës për mediat.

“Nuk e kuptova se pse dhe si e ka thënë “do iki nga ky vend”. Por kur e dëgjova vetja më foli “shyqyr që do kesh një kanal TV më shumë për të parë bashkë me fëmijët”. Si i thonë çdo e keqe e ka një të mirë”, shkruan Armela  në profilin e saj në Facebook.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?