SPRINT NEWS ALBANIA

Kuriozitete

Gruaja kap burrin duke e tradhtuar në lokal. Ja reagimi saj. Video

Kamerat e sigurisë regjistruan momentin kur një grua vjen papritur në një bar në Rio Verde në Goias të Brazilit.

Teksa në tavolinë ndodhet një burrë duke pirë me dy gra. Papritmas një grua e tretë vjen dhe kap për flokësh një nga femrat që ndodhet në tavolinë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?