Biblioteka Kombëtare në flake/ Video

Aktualitet

Lapsi.al sjell pamjet filmike të ndërhyrjes së zjarrfikësve në katin e parë të ambjenteve të Bibliotekës Kombëtare, aty ku është arkiva e mbajtjes së librave.

Siç shihet nga pamjet tymi është i dendur dhe është përhapur në katet e poshtme të Bibliotekës./Lapsi.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?