Artan Hoxha: Tahiri dorëzoi dosjen e Metës tek LU.

Aktualitet

Arsyeja për të cilën Ilir Meta kërkoi shkarkimin e Saimir Tahirit nga qeveria është se ky i fundit dërgoi dosje implikuese të Metës në ambasadën e SHBA-së, thotë gazetari i News24, Artan Hoxha. Duke e quajtur pazar kokë për kokë, largimin e Manjanit dhe Tahirit, Artan Hoxha pretendon se vendimi për të emëruar Fatmir Xhafën ka të bëjë sërish me marrëdhëniet e mira me ambasadën amerikane.

Një ditë më parë, gazetari shkruajti se Edi Rama ështe filmuar tek “Santa Quaranta” e Klement Balilit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?