Aktualitet

Tahiri lëshon bomben: Nuk isha unë po vetë Rama i filmuari me skena erotike në Santa Quaranta!

Ne statusin e radhes ne rrjetet sociale, ish kryeministri Berisha shkruan:

-Tahiri leshon bomben:
– Nuk isha une po vet Rama i fillmuari me skena erotike ne Santa Quaranta!

Te dashur miq, sonte ne darke Saje qorri, nepermjet nje gazetari me afinitet te madh me policine, denoncoi, pa kaluar 24 ore nga shkarkimi, Edivin Kristaq Ramen si personin qe eshte filmuar ne skena erotike ne Santa Quaranta dhe per rrjedhoje eshte peng i Balilit.

Qytetare, ky denoncim klamoroz i Saje qorrit ndonese pas shkarkimit te tij, deshmon se Ediskobari eshte peng i Eskobarit te Ballkanit dhe kjo perben deshmine me te rende te gjendjes katastrofale ku eshte katandisur Shqiperia!

Vetem revolucioni demokratik qe vazhdon fitimtar prej 22 ditesh do te shpetoje Shqiperine! sb

Fotografia e Sali Berisha
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?