Na keni rruar b… më plasi k… Përplasja mes mbesës së martirit Kacelli dhe djalit të enver hoxhës.

Aktualitet

Nuk ka faj ai, JO. Fajet i kemi ne te gjitha. Ne, qe eterit e tyre na dogjen jeten, rinine, dashurine. Ai nuk ka faj. Ndoshta tani ai duhet te dergjej burgjeve dhe e ema e tij gjithashtu. Po demokracia i fali. Ju, bij bushtrash te pjelles komuniste nje dite do ta pesoni. Nuk eshte e thene sot, as neser, por eshte e sigurt qe do villni gjak ashtu si gjaku i familjareve tane qe akoma nuk u gjenden eshtrat nga pjella e ketij kelyshi te kuq. Mos harroni. Nje dite do ta pesoni te gjithe!

Citim nga Sprint.al

Ja dhe perplasja e mbeses se martirit me kelyshin e diktatorit.

Mbesa e martirit, Jonuz Kaceli, Keda Kaceli është përplasur me të birin e diktatorit Enver Hoxha, Ilirin. Keda Kaceli shkruan se ata janë përballuar në aeroportin e Malpensas në Milano ku edhe kanë pasur debatin. Ajo shkruan se i biri i Hoxhës i ka folur pa edukatë duke thënë madje edhe fjalë të pista dhe fjalor rruge për Shqipërinë.

-Jam i biri i heroit të Popullit tha Iiri- e ju na keni rruar by**ën

-Ilir Hoxha, jam Keda Kaceli mbesë e Martirit Jonuz Kaceli dhe eci kryelartë se kam gjak shqiptar dhe Shqypnija do bëhet

-Kur s’u bë deri tani lesh do bëhet

-Jo jo do e bëjmë i thashë, do bëhet dhe ju nuk keni fituar!

-E le të bëhet me plasi by**a!-tha Iliri e largua.

Statusi i Keda Kacelit:

Përballje me të birin e diktatorit Enver Hoxha në Malpensa! Jo s’kanë fitu! Ne do ia dalim! Sa të ketë nipa e mbesa Martiresh që do e duan Shqipërinë, ajo do bëhet! Edukatë zero me fjalor rruge. Jam i biri i heroit të Popullit tha e ju na keni rruar by**ën! Ilir Hoxha, jam Keda Kaceli mbesë e Martirit Jonuz Kaceli dhe eci kryelartë se kam gjak shqiptar dhe Shqypnija do bëhet. Kur s’u bë deri tani lesh do bëhet. Jo jo do e bëjmë i thashë do bëhet dhe ju nuk keni fituar! E le të bëhet me plasi by**a!

Debati i plotë midis Keda Kacelit dhe Ilir Hoxhës:

Keda Kaceli

Përplasje vlerash!  Shkëmbim shikimesh. Ngulitje shikimi, pas disa sekondash sfidë shikimesh, uli sytë. Unë, po uli sytë se sado yt atë vrau, preu, dogji pjesën më të mirë të shqiptarëve, sado jot ëmë në pleniumin e grave komuniste në ‘79 do të bërtiste “ne do t’i persekutojmë armiqtë e popullit deri në brezin e shtatë, madje do i lëmë fëmijët e tyre pa martuar, sado ju akoma e helmoni token dhe sundoni Shqipërinë me të keqen, një ditë Shqypnija do bëhet Ilir Hoxha.

Ai: Ça do moj? Mirë e kanë bërë. Kush je ti s’të njoh.

Unë: Unë jam pjesa e dështuar e familjes tënde kriminale për asgjësimin tonë.

Unë: Jam mbese martiri e sa t’ketë bijë e bija Martirësh nipa e mbesa Martiresh Shqypnija do bëhet.

Ai: E pastaj ç’më duhet. Unë: Ka shqiptarë që e duan Shqypninë. Ju kupolë mafioze nuk e doni dhe sundoni më të keqen prej 70 vjetësh me lloj, lloj krimesh e trafiqesh po nuk keni fituar.

Ai: Jo po keni fituar, ju na keni rruar bythën.

Unë: Jo ne nuk kemi fituar ne kemi mbifituar sepse ne jemi. Një ditë krimet do të dënohen. Vonë po do bëhet.

Ai: E ça do dënoni ju moj, do na hani mutin.

Unë: Do i vijë koha se koha është bujare.

Ai: Ça je ti moj, kush je ti moj.

Unë: Më njeh ti, më njeh. E di ti, e di shumë mirë kush jam unë kush jemi ne. Ilir Hoxha unë jam mbesë Martiri, jam pasardhëse e atyre 6000 njerëzve që yt atë vrau. Jam mbesa e Jonuz Kacelit, Keda Kaceli jam, shënoje emrin tim e thuaja klikes që s’keni fituar.

Ai: E unë jam i biri i heroit të popullit, e ju na keni rruar bythen.

Unë: Ilir Hoxha do i vije koha që do i hiqet titulli po prisni se do i vije koha çdo gjëje se s’mund të vazhdoje të jetë i popullit, ai që popullin e bëri skllavin e tij, e akoma ti e soji jot akoma e shfrytëzoni. Po Shqypnija do bëhet.

Ai: Lesh do bëhet kur s’u bë deri tani, një mut do bëhet.

Unë: Po do bëhet se Shqypninë e do Zoti, ai Zot që yt atë krimineli kombit e përzuri.

Ai: E mirë shumë bëri.

Unë: Shqypnija do bëhet dhe ju nuk keni fituar.

Ai: E le te behet me plasi bytha! Kjo ishte hera e parë që kam pas përballë dikë direkt nga Familja e së Keqes kombëtare. Sfida mbaroi me fjalët e turpshme rrugaçërore të birit të kriminelit që u çua e iku. Dhe llomotiti “më plasi k…” Me kaq mbaroi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?