Agron Duka ç’regjistron PAA-në nga KQZ

Aktualitet

Opozita duket se do të përshkallëzojë qëndrimin me dy hapa, organizmin e kuvendeve në të gjitha qytetet dhe bllokimin e zgjedhjeve të 18 qershorit.

Duka ishte i pari që lajmëroi çregjistrimin nga Komisioni.

Në një prononcim për mediat, ai tha: Së bashku ramë dakord për të mos shkuar në zgjedhje pa qeveri teknike. Sot do t’i kërkoj KQZ çregjistrimin e Partisë Agrare Ambjentaliste!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?