Sport

Shikoni 5 golat e Bayern ndaj Arsenalit. Video

Bayern Munich shkatërroi Arsenalin edhe në Londër duke e mposhtur me rezultatin 5-1.

Robert Lewandowski (55’), Arjen Robben (68’), Douglas Costa (78’) dhe Arturo Vidal (80’ e 85’) shënuan për Bayernin, ndërsa golin e nderit për Arsenalin e shënoi Theo Walcott (20’).

Bayerni kualifikohet në çerekfinale duke eliminuar Arsenalin me rezultat të përgjithshëm 10:2. /Express/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?