Aktualitet

Rama uron 8 Marsin, komentuesit i përmendin Aldo Baren.

Kreu i qeverisë u përfshi në replika me komentuesit në faqen e tij në “Facebook”, të cilët i përmendën atij vendimin e gjykatës për rrëzimin e dënimit me burg të përjetshëm të Aldo Bares.

Një nga ndjekësit i shkruan: Rrofsh për urimin, por a mos u teprua gjë me lirimin e Aldo Bares?

Dhe replika nuk ka vonuar. “Po pse po më bie goja mua Vetingu Vetingu si thua ti?!”, pyeti retorikisht Rama.

Ndërkohë, një tjetër komentueseje që i kërkon dialog me opozitën. “Boll na mbajtët peng. Ta them këtë se kam votuar për ty”, shkruan komentuesja Suela.

Por, Rama ka dashur ta diferencojë veten nga krerët e tjerë të politikës.

“Suela nëqoftëse ty të duket se jemi të gjithë pengmarrës, ky është një problem që zgjidhet duke i gjykuar qëndrimet e secilit e jo duke i futur të gjithë në një thes! Gezuar 8 marsin”, shkruan kryeministri Rama në faqen e tij në “Facebook”.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?