Presidenti Bujar Nishani viziton Luginën e Preshevës, Bujanovcit e Medvegjës

Rajoni

Historike do te mbetet dt 07.03.2017 per Shqiptaret e Lugines se Presheves, Bujanovcit e Medvegjes te cilet presin per here te pare ne trojet e tyre shekullore, Presidentin e Republikes se Shqiperise dhe njëhkohesisht Komandantin e Pergjithshem te Forcave te Armatosura Shqiptare Z. Bujar NISHANI.
Dite te bardha uroj te kemi ne rrugen tone te perbashket kombetare !

Fotografia e Ilir Metaliaj

Fotografia e Ilir Metaliaj

Fotografia e Ilir Metaliaj

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?