Sport

Shikoni disa nga makinat lluksi të Ronaldos. Foto

Ylli portugez është lojtari më i njohur i futbollit në botë, si dhe në mediat sociale për lojën e tij, stilin, modën, modelimin,  stilin e flokëve, pasurinë dhe makinat. Përveçëse futbollit ai ka një pasion të veçantë, të koleksionojë makina.

Ai koleksionon makinat më të fundit të markavë më të njohura.

Koleksioni i Ronaldos nisi kur ai mbërriti në Manchester ku paga e tij ishte e konsiderueshme për t’i blerë.

Nga “Lamborghini Aventador” me vlerë 300 mijë euro, te Ferrari 335 Spider Scaglietti S e vitit 1957. Fotot do ju tregojnë disa nga makinat super luksoze të CR7.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania