Aktualitet

Plasin protestat dhe në Bruksel në mbështetje të çadrës së protestueve në Tiranë

Miq,
Sheshi i Lirisë po ngrihet dhe në Bruksel, zemra e diplomacisë europiane.
Me qindra shqiptare që punojnë e jetojnë atje po mbështesin kauzën e të gjithë shqiptarëve, jo vetëm të opozitës, #Zgjedhje_te_lira_dhe_te_ndershme!

Emigrantët tanë, Diaspora por dhe qindra mijëra shqiptarë që i janë drejtuar shpresës së azilit po perpiqen dhe do rezistojnë me cdo kusht që kjo beteje të fitohet për hir të një të ardhmeje më të mirë për familjet tona dhe për një Shqipëri në Europë- shkruan ne profilin e saj deputetja demokrate, Mimoza Hajdarmataj.

#ngrihemi_bashkë kudo që jemi për
#zgjedhje_të_lira

Fotografia e Mimoza Hajdarmataj

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?