Arian Galdini: Ilir Beqja, do të ti ve prangat me dorën time. Video

Aktualitet

Arian Galdini nga Cadra e Lirise: Ja mesazhi im per Edi Ramen.

Sot ne mbremje, ne Cadren e Lirise ka folur edhe Arian Galdini. Mesazhi i tij i adresohej Edi Rames dhe ishte nje pergjigje e zerit opozitar per deklaratat e sotme te Kryeministrit.
Ja edhe mesazhi i plote i Galdinit:

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?