Albana Vokshi: Beqja dhe vetting-u!!

Aktualitet

BEQJA dhe VETTINGu!!

Qe ne momentin qe Ilir Beqja firmos peticionin per Vetting-un, ai s’ka me asnje kuptim…

C’kuptim ka Vetting I firmosur nga personi qe me korrupsionin dhe abuzimin galopant shkaterroi sistemin e shendetesise??

C’kuptim ka Vetting I firmosur nga personi qe ka marre ne qafe qindra, apo mijera paciente e familjare te tyre??!!

Reforma ne Drejtesi duhet te filoje nga Beqja.

Ja si e ka katandisur Urgjencen. Te gjithe pacientet korridoreve…

Fotografia e Albana Vokshi

Fotografia e Albana Vokshi

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?