Silvi Bardhi: Kush e kërkon vetting-un?

Aktualitet

Rama, i cili beri deputete, drejtore, funksionare te larte ne qeveri, bashki dhe parti, te denuar nga gjykatat e Europes, per trafik droge, trafik te qenieve njerezore dhe perdhunues ne grup.
Hipoteza se Rama do drejtesine bie sepse bandat me te rrezikshme, u liruan pak muaj para zgjedhjeve te cilat PD nuk i pranon.
Partia Demokratike kerkon fuqishem nje drejtesi te pakapur, te pakorruptuar dhe te drejte. Kerkon qe shqiptaret te jetojne sic jeton cdo qytetar i shoqerise se civilizuar. Edi Rama heshti 1 jave per te shpikur nje kunderproteste me njerez te paguar nga qeveria apo bashkia e Tiranes. Madje 1 person ka firmosur disa here per nje pseudokauze, shpikur ne dhomen e fluturave ne godinen ku hyjne e dalin ata qe me se paku duan zhvillimin e Shqiperise. Sot shqiptaret po fillojne te besojne se Rama me slloganin “Po bejme shtet”, genjen cdo njeri qe perballet me renien e nje vendi ku ligji nuk funksionon, jeta eshte bere me e shtrenjte, pune nuk ka, siguri ushqimore nuk ka, shprese nuk ka, madje shteti ka vdekur!
Shtepia e Lirise eshte sot zeri i njerezve te lire, te cilet duan ndryshim!
Dhe ndryshimi po vjen! Republika e re po lind!

Fotografia e Silvi Bardhi

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?