Nikollaq Nerenxi: Enkel Demi e ke të kotë. Nuk hyn në shijet e mia

Aktualitet

Enkel Demi, e kuptoj sekelldine e madhe qe te ka kapur per te patur patjeter nje sherr me mua duke ma permendur emrin ne shume shkrime, pa te cenuar kurre ne asgje, por e ke kot vella! Nuk hyn ne shijet e mia per sherr. Himariotet po protestojne sepse po grabiten. Natyrisht se si do protestojme, nuk do te marrim leje ty! E di qe deshiron ti orientosh problematikat aty ku te intereson dhe mundesisht te gjesh armiq aty ku nuk ka, me qellim qe te nxisesh urrejtje dhe percarje, por une dhe komuniteti nga ku e kam prejardhjen, kemi program tjeter nga ti. Prandaj sic thote dhe kryeministri yne, qente le te lehin, himariotet do ecin perpara dhe nuk do lene askend t’ju grabise pronat dhe t’ju tjetersoje historine!
Zoti te qetesofte shpirtin dhe te pastrofte gjakun e helmet or mik! Ndjej keqardhje per ty!

Fotografia e Nikollaq Neranxi

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?