Djali i Pnadeli Majkos përshëndet me dy gishta protestën

Aktualitet

Gjergj Majko, i biri i Pandeli Majkos ka qenë sot në Shkodër dhe është fotografuar së bashku me Nevila Xhindin dhe dy studentë të tjerë, të buzëqeshur dhe me dy gishtat lart. Sqarimin e ka dhënë vetë Xhindi në shënimin që shoqëron foton: “Me studentët…Nga Shkodra përshëndesim protestën!”

Ndërkohë që protestës së PD-së i janë bashkuar gjimnazistë të Tiranës e studentë, e pritet të mbërrijnë pas një marshimi në këmbë edhe grevistët e Zharrëzës.

xhindi

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?