Hervin Çuli reagon sërish me gjuhë 99-tshi

Aktualitet

Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli eshte perpjekur te sqaroje në “Facebook” se komentet me aktorin e madh te skenes shqiptare, Robert Ndrenikën në lidhje me protestën nuk kanë qenë përplasje, por ngacmime miqësore. Duke u perpjekur te kamufloje gjithe cka ndodhi dhe gafat e tij ai shkruan se Ndrenika gjithnjë e ngacmon, edhe në jetën e përditshme. Mirëpo, pas kësaj në adresë të Çulit kanë mberritur shumë mesazhe me fyerje dhe sharje ndaj tij, te cilat sigurisht as atij per postin qe mban nuk i kane hije dhe nuk eshte eshte se jua ka lene manget.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?