Dhjetra naftëtarë kanë hyrë në çadrën ku po mbahet protesta përpara Kryeministrisë.

Aktualitet

Dhjetra naftëtarë kanë hyrë në çadrën ku po mbahet protesta përpara Kryeministrisë.

Basha tha: “Rama do të dështojë me turp dhe populli do të fitojë. Nuk ka Pazar për zgjedhjet e lira dhe të ndershme. Kjo që ka nisur nuk do të ndalet. Unë jam ushtar i kësaj kauze deri ën fitoren e saj. Unë nuk do të bëhem pjesë e asnjë pazari. Buka e popullit do t’i ngecë në fyt Ramës e Metës.”

Bashkëbisedimi është zhvilluar ditën kur edhe grevistët e fshatit Zharrëz kanë vendosur të lënë ambientet e grevës së urisë në fshatin e tyre dhe t’i bashkohen tubimit nga e gjithë Shqipëria që kërkon një qeveri teknike për të garantuar zgjedhje të lira parlamentare më 18 qershor.

live syri.net

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/1417535898297587/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?