Berisha: Soros është një rrezik për të gjitha vendet demokratike

Aktualitet

I ftuar në emisionin  “Studio e Hapur”, Berisha tregoi se në periudhën kur ishte Kryeministër, nuk e ka përfillur miliarderin Soros.

I pyetur nga gazetarët për faktin se në kohën që ishte në pushtet fliste ndryshe për miliarderin, Berisha tha se e ka takuar Sorosin, por nuk ka dashur të dalë në media bashkë me të.

Sipas Berishës, miliarderi është një rrezik për të gjitha vendet demokratike dhe se përmes  Kryeministrit Edi Rama ai ka ndërhyrë në punët e brendshme të Shqipërisë sipas interesave të tij.

Risultati immagini per soros

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?