Ja arsyeja e largimit të Gylseren-it nga Fate të Kryqëzuara

Aktualitet

Një nga serialet më të ndjekura të momentit “Fate të Kryqëzuara” ka vënë jo pak në qëndër të vëmendjes largimin e shpejtë të aktores Nurgul Yesilcay e njohur si Gylseren.

Sipas një deklarate të Nurgul “Nuk zgjedh kurrë role që kanë skena dashurie apo puthjeje” u konsidderua si arsyeja kryesore e largimt të saj.

Media të huaja kanë dhënë arsye të ndryshme të cilat janë hedhur poshtë nga aktori Erkan Petekkaya , ndryshe “Xhihan” duke u shprehur në një intervistë “Unë s’kam pasur asnjë influencë në vendimin e saj” – ndërsa shton se gjithçka është thënë në media nuk është aspak e vërtetë: “Krizë për puthje? Të gjitha janë gënjeshtra dhe nuk është aspak për t’u habitur.
Por e vërteta, në fakt, është krejt ndryshe. Dhe mbetet diçka personale.
Secili e përcakton vetë fatin dhe rrugën që do të ndjekë në jetë”.

Imazh i ngjashëm

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?