Ermal Hasimja falenderon të atin për…

Aktualitet

Falenderoj publikisht tim atë, Kujtim Hasimja, që 26 vjet më parë më mori me vete në shesh për të hedhur bustin e qelbësirës komuniste, dhe pse isha 15 vjeç. Është një nga aktet më edukative që një prind mund të bëjë për fëmijën e tij.

Fotografia e Ermal Hasimja

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?