Politike

Partia Demokratike pritet të mbledhë sot kryesinë për ecurinë e protestës

Partia Demokratike pritet të mbledhë kryesinë e saj për të vendosur mbi hapat e radhës së protestës, ecurinë e saj apo edhe “përshkallëzimin” e paralajmëruar më parë nga opozitarët.

Kjo mbledhje vjen në një kohë kur protesta e qytetarëve para Kryeministrisë është futur në ditën e dytë dhe drejtuesit e saj premtojnë vazhdimin pa afat deri në polotësimin e kushteve për zgjedhjet e lira me qeveri teknike dhe jo Ramën Kryeministër.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?