Dritan Shano: Shporru Edi Rama

Aktualitet

Në ditët e tij më të këqija Edi shkoi në Francë, në ditët e tij më të mira Edi shkon vazhdimisht në Turqi dhe Kinë.
– Ai jo vetëm shan me ç’i nxe goja Presidentin e SHBA-ve, por dhe voton hapur kundra Amerikës njësoj si Enveri.
– Çdo ditë që kalon, çdo ligj dhe vendim që miraton kundra jetës dhe xhepit të shqiptarëve tregon se modeli i tij politik, ekonomik dhe shoqëror është ai i dy Vladimirëve – Lenin dhe Putin.
– Nuk duam një Shqipëri orientale! Ne duam një Shqipëri perëndimore! Per ne, dielli lind andej nga perëndon!

Fotografia e Dritan Shano

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?