Bislim Ahmetaj: Protesta e neserme duhet të prodhojë zgjidhje.

Aktualitet

 

Kreu i grupimit ” Dhjetor 90″ ka deklaruar ne nje status ne profilin e tij se:

“Protesta e neserme e thirrur nga opozita duhet me patjeter te prodhoje ZGJIDHJE, perndrysh spiralja e krizes do ta ktheje vendin ne vitet e tmerrit 97 -98. SHQIPETARET PA DALLIM BINDJESH DHE INTERESASH MESKINE NESER DUHET TE JENE NE BULEVARDIN ” DESHMORET E KOMBIT “. Ata S’DUHET TE IKIN PA GJETUR ZGJIDHJEN. ZGJIDHJE ESHTE DOREHEQJA E E QEVERISE RAMA – META.

 Fotografia e Bislim Ahmetaj
Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?