Ambasada Amerikane: Nuk ka trazira gjatë protestës së nesërme

Aktualitet

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka bërë një mesazh për qytetarët e saj, ku kërkon që të kenë vigjilencë gjatë ditës së protestës.

Edhe sot ambasada ka bërë një mesazh për qytetarët amerikanë, ku i njofton për protestën e nesërme dhe i njeh me bllokimin e bulevardit kryesor.

Në njoftimin e saj, ambasada e SHBA thotë se nuk kanë informacione për trazira apo kërcënime gjatë kësaj proteste.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?