Sërish heroinë, kokainë e hashash drejt Italisë

Aktualitet

Gjatë operacionit antidrogë nga policia italiane e Parmës, janë sekuestruar 5 kilogramë heroinë, 50 gramë kokainë.

Në pranga janë vendosur 3 shqiptarët Sebastiano Shima, Ilir Hallulli, Ylli Tollja, italianët,  Sebastiano Di Natale, Vincenzo Casola, Giovanni Esposito dhe marokeni Moutia Raddadi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?